PRODUKTY SPOŻYWCZE

 

 

KOMPRESORY DO ROZŁADUNKU  PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

MĄKA / WĘGLAN WAPNIA E170/ SKROBIA/CUKIER

Kompresory Hori Wing ze względu na niska temperaturę wydmuchu w większości aplikacji nie wymagają stosowania  chłodnicy.

 

               KOMPRESOR do wydmuchu mąki     Kompresor do mąki  kompresory specializujace się w rozładunku maki     Kompresory HORI lepsze niż kompresory śrubowe GHH Gardner Denver Alfons HARR Betico Bratsch
 
               Kompresor do cementu montaż w ramie     Hori Diesel PAK     KOMPRESOR WING Elektopak 22
 
               kompresor przemysłowy 2,5 bara aplikacja stacjonarna

Do rozładunku sypkich produktów spożywczych wykorzystuje się tą samą gamę kompresorów Hori Wing co do rozładunku materiałów budowlanych oraz aeracji układów przemysłowych.

Technologia o którą oparte są wszystkie kompresory Hori Wing zapewnia przewagę w postaci pulsacyjnego strumienia powietrza, zapewniającego łatwiejszy rozładunek, Niezawodność atrakcyjna cena oraz niski koszt eksploatacji to dodatkowe atuty naszych sprężarek.

     W przypadku kompresorów HORI Wing nie ma potrzeby montażu chłodnicy i podnoszenia kosztów zestawu. Dzięki technologii HORI prawidłowo zamontowana i używana sprężarka doskonale radzi sobie z zadaną pracą, nie generując wyższej temperatury wydmuchu, temperatura utrzymuje się na stałym poziomie przez cały czas pracy kompresora. Rozwój naszej technologii pozwolił na poszerzenie zagadnień związanych z pracą kompresorów. Rozładunek silonaczep, oraz cystern sprężarkami firmy HORI Engineering przebiega szybko i sprawnie.

     Oprócz bardzo dobrych standardowych rozwiązań stosowanych na  ciągnikach siodłowych oraz silonaczepach koncern Hori ma w swojej ofercie rozwiązania stacjonarne, proste jak i złożone. Dysponujemy układami przeznaczonymi do pracy  w trybie 24 godzinnym.  Technologia Hori pozwoliła na znacznie zredukowanie wszystkich kosztów począwszy od zakupu a skończywszy na długoterminowej  taniej eksploatacji sprężarek (okres przewidywanej pracy ok 20 lat).

Przy takich samych nakładach finansowych uzyskanie tak dobrych parametrów praca/cena nie jest  obecnie osiągalne w przypadku technologii śrubowej.

Więcej informacji na temat przewagi kompresorów Hori i redukcji kosztów związanych z instalacją  można znaleźć w zakładce technologia.

Na Państwa życzenie udostępniamy, listy referencyjne.

Komentarze są wyłączone.

    • Polski
    • English