HISTORIA

           Historia Firmy produkujacej najlepsze kompresory do wydmuchu cementu.   HORI ENGINEERING CO. LTD.

Pierwsze kompresory zostały  wprowadzono na rynek wraz z założeniem firmy przez japońskiego inżyniera Kohei Hori już w 1962 roku. Kompresory Hori Wing oparte są o unikalną oscylacyjną metodę sprężania powietrza. To odróżnia nas od konkurencji, a przede wszystkim zapewnia technologiczną i ekonomiczną przewagę  posiadaczom naszych kompresorów.  

 

 

Ciągły rozwój oraz praca wsparta wieloletnim doświadczeniem pozwoliła na dynamiczny rozwój firmy i asortymentu.  Obecnie nasze kompresory mogą spełniać wymagania klientów w bardzo szerokim zakresie zastosowań jak i w różnych warunkach klimatycznych.

Dostarczyliśmy ponad 90.000 kompresorów !!! 

Fabryka koncernu Hori Engeenering czołowego potentata w produkcji niezawodnych kompresorów do rozładunku silonaczep  

Kompresory Hori Wing  można znaleźć w różnych instalacjach min:  służą do rozładunku materiałów sypkich, cieczy, wykorzystywane są w fabrykach chemicznych, petrochemiach, przemyśle gazowym i elektroenergetycznym, na platformach wiertniczych oraz polach naftowych przy specjalistycznych odwiertach ropy i gazu. 

Zakres zastosowań ciągle się poszerza, technologia daje olbrzymi potencjał i możliwości zastosowań. Jakość i precyzja wykonania naszego produktu stoi na bardzo wysokim poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym głównym przedstawicielem na terenie Europy firmą Flow Ltd./Hori EUROPE

Komentarze są wyłączone.

    • Polski
    • English