SERWIS

 
  PROFESJONALNY SERWIS

           Obszary działania:

Flow Ltd. zapewnia wsparcie serwisowe i wysoki standard obsługi dla wszystkich klientów w Polsce oraz naszych dystrybutorów w Europie.

W realizowanych zadaniach wykorzystujemy szeroką wiedzę praktyczną  a także doświadczenie zdobyte podczas szkoleń w Japonii. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zdolną do realizacji stawianych przed nami celów.

Nasz zespół służy pomocą w zakresie:

 

Untitled-12 doboru kampresora

Untitled-12 instalacji 

Untitled-12 okresowych przeglądów

Untitled-12 napraw

Untitled-12 materiałów eksploatacyjnych

Untitled-12 wsparcia technicznego

Untitled-12 serwisu mobilnego

Wsparcie serwisowe odbywa się z poszanowaniem interesów  partnera, rozumiemy że, usługa serwisowa jest składową całego procesu i powinna być wykonana w oparciu o najwyższe standardy jakościowe , w maksymalnie krótkim czasie.

Warunki montażu kompresora, uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. Nasz serwis wykonuje usługę w oparciu o wysokiej klasy podzespoły bazowe, lub też opiera się na elementach dostarczonych przez zamawiającego usługę (wał Kardana, PTO, flansza etc.) Części dostarczone przez  klienta wykorzystujemy, jeśli są zgodne z wytycznymi naszego personelu serwisowego.

Firma FLOW Ltd. w swojej ofercie posiada także całą gamę akcesoriów hydraulicznych ( min. przystawki odbioru mocy dedykowane pod kompresory). Jesteśmy przedstawicielem europejskiej firmy BEZARES Hydraulic -lidera w produkcji trwałych i mocnych podzespołów hydrauliki siłowej.

 

 

 

Nasze doświadczenie to twój atut.

  

Zespół FLOW Ltd. /HORI Europe

Komentarze są wyłączone.

    • Polski
    • English